Щороку всі школярі мають проходити медичний огляд (згідно із сумісним наказом МОЗ та МОН України від 16.08.2010 р. №682). Це стосується як першокласників, які вперше йдуть до школи, так і інших школярів.

 МОЗ України надало роз’яснення щодо проходження медогляду під час дії карантину з метою запобігання поширенню COVID-19. Не зважаючи на дію карантинних обмежень і рекомендації МОЗ не відвідувати заклади охорони здоров'я без нагальної потреби, станом на сьогодні вимогу про обов’язковий медогляд школярів не скасували, строки і обсяг медогляду не змінили.

Раніше проблема булінгу в дитячому середовищі приховувалася або ж замовчувалася, але нині, із моменту прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», Міністерство юстиції України розпочало  правопросвітницьку кампанію «Стоп булінг!». Наш навчальний заклад теж долучається до цієї акції. Тож, практичним психологом, соціальним педагогом школи Пасіченко Наталією Василівною за підтримки педагога-організатора Пилипенко Ірини Василівни  організовано та проведено відкриті уроки  «Стоп булінг» для учнів 1-4 класів та 5-9 класів.

17 лютого 2019 року Лисянщина і, зокрема, наші села Журжинці та Петрівська Гута, відзначатиме 75-і роковини визволення її території від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни. З цієї метою ветеранською організацією Лисянщини, Лисянською районною адміністрацією, Будиноком дитячої та юнацької творчості прийнято рішення про приєднання громадськості та жителів району до Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України (Черкащини)». Навчальні заклади району не залишилась осторонь. Наша школа долучилася до всеукраїнської пам’ятної ходи і взяла участь в естафеті.

19 грудня – це найбажаніший день у році для дітлахів. Це день, коли всі чекають дива (зізнаємося, навіть і дорослі). Напередодні свята діти пишуть до Святого Миколая листи зі своїми побажаннями. Так було і у нас: скринька, листи, бажання і очікування. Та не зміг Святий потрапити до нас у школу вночі, бо Антипко разом із братами загасили усі зірки на небі та поставили перед дітлахами вимогу виконати всі їхні завдання, щоб зорі знову повернулися.

У народі говорять: "Зима прийшла і празничків привела". Не дивлячись на те, що за вікном лютує зима, а грип намагається побороти кожного, ми святкуємо. Здається, що на грудень та січень випадає найбільше народних святкувань. Тут і Катерини, і Наума, і Андрія, і Миколи, і Сави, і Варвари. Загалом зимові свята починаються 4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, а завершується зимовий цикл святкових дат за сучасним церковним календарем - днем Петра Вериги 29 січня. Тож, традиційно у грудні у нас проходить тиждень народознавства

Не встигли стихнути пісні та музики у дошкільнят, як тут на вечорниці шкільну громаду запросили дбайлива господиня, класовод 4 класу, Хом’як Оксана Валентинівна та учні початкових класів. Сьогодні 13 грудня, а це – особливий день. День, коли ми возвеличуємо та вшановуємо Андрія Первозванного. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі. 

12 грудня у нашому закладі відбувся семінар вихователів дошкільних груп. До нас завітали гості із дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів району. Колеги Товкач Віти Володимирівни побували на інтегрованому занятті з розвитку мовлення. Тема, яку обговорювали дітлахи, актуальна: «Життя диких тварин узимку». У ході заняття дошкільнята дізнались багато цікавого про життя диких тварин у лісі взимку.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашому закладі дана акція стартувала 26 листопада анкетуванням учнів 6-9 класів «Основні прояви насильства». Цього ж дня бібліотечним активом була розгорнута тематична виставка «Зупини насильство – захисти себе!». Учні 8 класу випустили стінгазету «16 днів проти насильства», в якій розкрили основні поняття про «булінг», основні його види та засоби захисту від цькування.

6 грудня – День Збройних Сил України. Тож, ми не могли пропустити цю подію. Окрім традиційних виховних годин, годин спілкування, виставки малюнків у нас відбулося велике спортивне свято, яке дало змогу перевірити спритність, мужність, кмітливість та організованість наших хлопчаків. Вони сформували дві команди «Орлятко» та «Спарта» та продарували нам багато приємних емоцій. Участь у змаганнях брали всі, хто був цього дня в школі. 

Сьогодні у нас у школі пройшов традиційний осінній ярмарок. Смаколики на продаж виставили учні усіх класів. Приємно зазначити, що вже не вперше до дійства приєднався і педагогічний колектив. І діти, і вчителі порадували ярмаркувальників солодощами та випічкою. Тут були і торти, і печиво, і тістечка, і пиріжечки, і яблука, і компот.

27 листопада 2018 року мільйони людей об’єдналися навколо добрих справ. Причина в тому, що сьогодні #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Цьогоріч Україна вперше долучилася до цієї акції. 
У Щедрий Вівторок люди різного віку, професій та статків роблять добрі справи. Добрі справи ми намагаємося творити не лише в цей день, але мова піде не про нас. Хочеться сказати про добрі справи стосовно нас. А ще зазначити, що вони не мають часових обмежень і творяться постійно, протягом усього року. 

24 листопада – день пам’яті. Цього дня в Україні вшановують жертв Голодомору 1932 – 1933 років.
Тож, сьогодні в закладі пройшли заходи на вшанування мільйонів українців, що загинули страшною голодною смертю. По класах пройшли історичні експрес-уроки Пам’яті. Учні та педагоги школи вшанували померлих хвилиною мовчання. Біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору пройшла Вахта Пам’яті. Учні поклали символічні колоски, як спогад про молодих і старих, про незліченних невинних українців, які стали жертвами страшного голоду.

Сьогоднішній день у нашій школі пройшов під знаком України. 21 листопада наша держава відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Цьогоріч це було вп’яте. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Сьогодні вже 59-й рік поспіль світ відзначає Всесвітній день дитини. Саме 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла декларацію прав дитини, а в 1989 році ― Конвенцію прав дитини, яку правозахисники називають «Дитячою конституцією». Це документ що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини і гарантує дітям право на ім’я, на сім’ю, на батьківську любов і турботу, на освіту, на медичну допомогу, на здорове харчування, на отримання інформації, на відпочинок та інші. 

Як? Ви не були в театрі? Тоді ми йдемо до вас! У нас саме так і відбулося! Мало хто із сільських дітей може похвалитися тим, що бував у справжньому кінотеатрі, театрі чи цирку, але ми завжди йдемо назустріч творчим колективам, які пропонують організувати для дітей циркову чи лялькову вистави або розважальне шоу в стінах нашого закладу. Ми щиро раді, що батьки фінансово підтримують бажання дітей, адже для дитячої радості у цьому випадку більше нічого й не потрібно.

16 листопада, як уже зазначалося раніше, у світі відзначався Міжнародний день толерантності. Саме поняття «толерантність» з’явилося не так уже й давно. Щодо значення самого слова, то толерантність – це протилежність ворожості, антипатії, ненависті; це терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.

Бути людяними, вміти слухати, сприймати та розуміти, пробачати та цінувати, підтримувати та поважати один одного, - саме цьому ми намагаємося навчати наших учнів.

А у нас сьогодні випав перший сніг! А у вас? Для того, щоб отримати дитячі позитивні емоції, радість чи веселий настрій, потрібно зовсім небагато. Ось, наприклад, перший сніг – це завжди для них радість. Це казка, яку діти чекають щороку. Він завітав до нас по обіді. Першим, хто помітив пухнасті сніжинки, був Владик із дошкільної групи. Він, поки його друзі доїдали смачну кашу, пристально за чимось спостерігав.

13 листопада, весь прогресивний світ відзначав Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце, а японські вчені довели, що чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо.

З кожним роком рівень агресії серед школярів зростає. Маленькі діти все частіше серед інших ігор обирають гру «у війну», а школярі, самі того не усвідомлюючи, прагнуть влаштувати бійку чи сутичку.

Що ж має робити вчитель в даній ситуації? Кожного дня він повинен займатися вирішенням конфліктів серед учнів у навчальному закладі. Для того, щоб робити це професійно та ефективно, вчитель має знати дуже добре чи є в його класі учні, з якими однокласниками не хочуть спілкуватися, ігнорують їх, чи є в колективі прояви булінгу щодо когось із дітей.

   Відповідно до Указу Президента України учні нашої школи продовжують роботу над реалізацією правопросвітницького проекту «Я маю право!». Пропонуємо для перегляду наступний відеоролик.

"Козацькому роду - нема переводу"- під таким девізом пройшло свято Покрови у нашій дошкільній групі «Сонечко». Це свято для українців національне, бо на 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День Козацтва та дуже молоде - День захисника Вітчизни. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

У сиву ж давнину це свято було найважливішим і шанованим для козаків.

Осінь стрімко наближається до своєї середини. Вона як справжня майстриня гаптує зелений килим яскравими жовто-червоними та золотавими кольорами. У червоному шипшиновому намисті ця господиня збирає в комору свій щедрий урожай . От і сьогодні вона доправила до шкільної господи віз наповнений гарбузами, яблуками, картоплею, буряками, морквою та іншим збіжжям. Адже у нас сьогодні свято – гарбузовий ярмарок!

Сьогоднішній навчальний день був незвичайний, не такий як завжди! Він був присвячений друзям нашим меншим. Сьогодні наша шкільна спільнота брала участь у встановленні національного рекорду України! А почалося все з того, що благодійний фонд «Happy Paw» («Щаслива лапа») вийшов з ініціативою провести у навчальних закладах 4 жовтня у Всесвітній день тварин Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» по всій нашій країні.

   Відповідно до Указу Президента України учні нашої школи продовжують роботу над реалізацією правопросвітницького проекту «Я маю право!». Пропонуємо для перегляду наступний відеоролик.

Осінь – чарівна пора, коли природа готується відпочити від буйства фарб та кольорів. Однак, навіть у цей період осінні квіти продовжують радувати нас своєю витонченістю і красою. Троянди, айстри, жоржини, майори, чорнобривці, морозець, повняки, відійшовши від літньої спеки, намагаються віддати усю свою силу на яскраве, рясне цвітіння. 
Мабуть, саме таке осіннє квіткове різнобарв’я наштовхнуло колись когось на думку влаштовувати у школі «свято квітів».  

   Кожен з нас в житті може зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не соромно і сумно було оглянутися назад. А для цього необхідно бути всебічно розвиненою людиною. Саме таку людину виховуємо ми в своїй Школі сприяння здоров’ю, одним з пріоритетних напрямків якої є екологічне виховання.

   Саме з любові до рідного краю починається патріотизм. Знання історії свого роду, народних звичаїв виховує у дітей почуття відповідальності за майбутнє. У школі ми вчимо дітей бути добрими, чесними, милосердними, любити і берегти свій рідний край. І це робота не одного дня.

   Відповідно до Указу Президента України учні нашої школи продовжують роботу над реалізацією правопросвітницького проекту «Я маю право!». Пропонуємо для перегляду наступний відеоролик.

   30 квітня 2018 року в смт.Лисянці, відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться уже багато років поспіль і щороку збирає велику кількість активістів шкільного життя, які з повагою ставляться до професії пожежного, вивчають історію пожежно-рятувальної служби, знають правила безпечної поведінки, вміють організвано діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та можуть поділитися своїми знаннями з іншими.

   Щорічно навесні шкільна бібліотека нашого навчального закладу долучається до участі у Всеукраїнському тижні дитячої та юнацької книги. Цей тиждень, який пов’язаний з книгою, залишається найпопулярнішим серед учнів. Він із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.

   Перший день тижня був присвячений книзі та бібліотеці. Бібліотекарем Пасіченко Н.В.  була організована виставка-конкурс стінгазет: «Книга – друг на все життя».

   2018 рік відповідно до Указу Президента України оголошений Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Учні нашої школи долучилися до виконання накреслених заходів і створили власний відеоролик.

  Яка глибока думка закладена в словосполученні «вибір професії», скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це - щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже, пасивне існування.

  Саме за темою "У світі професій" 21 грудня пройшла година спілкування у 8 класі.

Вибір теми класний керівник Івлєва О.В. аргументувала тим, що вже через рік дехто з учнів класу обиратиме собі професію і розпочне здобувати її.

  Все почалося із листа, який вранці з’явився у фойє школи. Лист був незвичайного змісту: «Дорогі діти! Ми, ваші пернаті друзі, в нинішню зиму потрапили в скруту, ягоди і насіння не дістати під снігом, а ще і лапки мерзнуть від холоду. А як хочеться скуштували свіжу крихту хлібця, насіннячка, несолоного сальця! Ми ж бо, літаючи повз ваші теплі, затишні оселі, бачимо, що на ваших столах залишаються смачні крихти. Благаємо! Врятуйте нас! Допоможіть нам зустріти весну. Зробіть, будь ласка, ГОДІВНИЧКИ і щодня не забувайте класти туди для нас ласощі. А ми, в знак вдячності, будемо знищувати шкідників у вашому шкільному саду».

  Кожного року 19 грудня українці святкують день Миколая. Люди люблять Святого Миколая, бо він – захисник усіх бідних і знедолених. Проте, найбільше його люблять і шанують діти. Для них він – почесний охоронець і завжди приходить з подарунками. Діти протягом всього року готуються до приходу Святого: учать  уроки, допомагають старшим, роблять корисні та добрі справи. Так відбувається і у нас.

  Цьогоріч кожен у школі готувався до Дня Святого Миколая по-своєму: хтось розучував вірші та пісні до свята, хтось прикрашав класні кімнати, хтось – виготовляв новорічні чобітки, а от учні 7 класу знайомилися з традиціями святкування цього дня у різних країнах світу.

  Сучасність ставить перед  школою нові випробування та виклики, вирішення яких можливе тільки за умови  співпраці батьківської громадськості та  педагогічного колективу. Сучасна молодь не уявляє себе без Інтернету, бо це частина їхнього життя. Але чи все так просто і безпечно у цьому віртуальному світі? 12 грудня 2017 року в Журжинецькому НВК  пройшли загальношкільні батьківські збори на тему: «Роль комп’ютера та Інтернету в житті дітей».

  Зустріч із батьками розпочалася незвичайно, але приємно: і батьки, і педагоги  поділилися своїми щасливими моментами, яких вони зазнали саме цього дня.

Крім веселих календарних свят, які ми святкуємо із задоволенням, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо нас.

1 грудня 2017 року в усьому світі відзначався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиція відзначати цей день була покладена 1-го грудня 1988 року закликом до розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД та соціальної терпимості, який пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх

  Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всим замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

  Пройшли роки, минули десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилює серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років.

23 листопада вчителі суспільних дисциплін та художньо-естетичного циклу,  а це 19 вчителів-предметників  та 2 методисти відділу освіти, працювали в рамках міжрайонного семінару, організованого нашим навчальним закладом, в Звенигородському районі Черкаської області на базі Стецівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» - Мала академія народних мистецтв. Тема семінару: «Виховання  школярів на національних традиціях, формування духовного світу підростаючого покоління».

21 листопада 2017 року в Журжинецькому НВК відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та  у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  Заходи в школі відбувалися  під  загальною назвою «Нескорена та  незламна Україна».

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Сьогодні, 16 листопада, відзначається дуже важливе та незвичне свято — Міжнародний день толерантності.

Його запровадили у 1995 році рішенням ЮНЕСКО. Саме цей рік ООН присвятила терпимості. Тоді ж заснували премію імені Маданжита Сінгха. ЇЇ присуджують за активну діяльність 

Також 1995 року ухвалили декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей.

Флешмоб до Міжнародного  дня  незрячих  #надотик

13 листопада 1745 році у  Франції народився Валентин Гаюї - відомий французький педагог, який є засновником ряду паризьких та петербурзьких підприємств і шкіл для сліпих. До  XVIII  століття  світ  не  знав навчальних  закладів  для людей  з вадами зору .  Валентин  Гаюї  розробив  рельєфно-лінійний шрифт «унціал». Крім цього він  сконструював прилади для  незрячих  і  матриці  для  виготовлення  рельєфних  наочних  посібників, географічних карт і глобусів.

З 6 по 10 листопада у закладі проходив тиждень української мови та літератури. У його рамках проведено багато цікавих пізнавальних та розважальних заходів.

Найбільш насиченим було 9 листопада. Це був особливий день. Саме цього дня проходив шкільний етап  XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс проводився з метою виявлення творчо обдарованих дітей, знавців української мови; розвитку їх потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня освіти та мовної культури. У конкурсі взяли участь 27 учнів. З них учнів 3-4 класів – 14, 5-9 класів - 13 учнів.

Навчаємося та розвиваємося

   У процесі демократизації та прогресивного розвитку українського суспільства неабиякого поширення набуває  гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до дітей, які не можуть вести повноцінне життя внаслідок порушень фізичного та психічного розвитку. Такі діти мають право на одержання освіти, незалежно від фізичного розвитку та стану здоров’я.

   До 2016 року діти з особливими освітніми потребами мали змогу навчатися тільки індивідуально або  у спеціалізованих школах , окремо від інших учнів. Так у цьому році було запроваджено законопроект інклюзивної освіти, який дав змогу  даним діткам вчитися у звичайних школах.

«Швидше! Вище! Сильніше!» Саме під таким девізом  пройшов Олімпійський урок, який за ініціативи Національного олімпійського комітету України, ось уже більше десяти років проводиться у школі на початку вересня. Урок організований у рамках проведення Олімпійського тижня. Мета цього тижня: сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я.

Військова агресія на Сході нашої країни поставила перед українським суспільством та державою багато складних питань.

      Однією з проблем, яка назріла, є повернення воїнів АТО до мирного життя. Це – виклик суспільству, всім громадянам та державі. Учасники бойових дій після повернення додому зіштовхуються з вирішенням багатьох проблемами, одна з них – морально-психологічна. Вони потребують підтримки та допомоги, щоб повернутися в русло мирного життя. Значна частина воїнів АТО розглядає потребу в психологічній допомозі як ознаку слабкості та вважає, що час усе лікує. 

1 вересня — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження!

Пільги на гаряче харчування

Відповідно до рішення сесії районної ради № 36-12/VIІ від 29.12.2016 р. «Про програму економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2017 рік» передбачено пільгу на безкоштовне гаряче харчування:

Мультфільми про Україну

Телеканал ПлюсПлюс підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які можуть бути залучені педагогами до проведення Першого уроку для учнів початкової школи.  Проект «Це – наше і це – твоє» налічує 12 коротких мультфільмів з оригінальною історією та цікавими фактами про Україну, серед яких – «Трембіта», «Літак Мрія», «Мапа», «Гасова Лампа», «Шлях з варягів у греки» та інші. 

В онлайн-доступі розміщено електронні версії підручників для 9 класу

Щиро вітаємо учнів та вчителів, які народилися в січні! З Днем народження!

6  січня 2017 р  в педагогічному колективі Журжинецького НВК відбулися педагогічні читання на тему «Педагогічна спадщина О.А. Захаренка ».

Метою педагогічних читань було:

підвищення науково-методичного рівня професійної компетентності педагогів;
залучення педагогічних працівників до вивчення та аналізу педагогічних та філософських поглядів О.А.Захаренка;

Добігають до кінця новорічно-різдвяні свята. Вони залишили нам спогади про приємні моменти життя. Особливо незабутніми свята були для учнів нашої школи, які у складі фольклорного ансамблю «Первоцвіт» брали участь у районному дитячому фестивалі «Радість Різдва». Фестиваль відбувся 11 січня 2017 року.  Він проводився з метою відродження та популяризації народних традицій.

Цього року на державному рівні відзначатимуться такі пам’ятні дати та ювілеї:

I. Відомих подій в Україні:

650 років з часу надання місту Галичу Магдебурзького права (1367);

330 років з дня обрання гетьманом України Івана Мазепи (25.07.1687);

200 років з часу заснування Рішельєвського ліцею в місті Одесі (травень 1817);

Шановні колеги! Пропонуємо взяти участь у вебінарах зимової сесії онлайн – проекту “Інтерактивна школа творчого вчителя”.

З метою методичної підтримки вчителів, вихователів та методистів видавництво «Ранок» запрошує приєднатися до вебінарів зимової сесії онлайн – проекту “Інтерактивна школа творчого вчителя”, що проходять з

День соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Ці вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної України та утвердження національної ідеї. Отож, зрозуміло,  чому однією з перших акцій, до яких вдалися патріотичні сили

Відповідно до рішення сесії районної ради № 36-12/VIІ від 29.12.2016 р. «Про програму економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2017 рік» передбачено пільгу на безкоштовне гаряче харчування:

Із 10 січня на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розпочинається реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 31 січня 2017 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання  відбудеться 1 та 8 квітня.

Ви можете взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення.

Навчально-матеріальна база Журжинецького навчально-виховного комплексу поповнилася п’ятьма новими комп’ютерами. Техніка поступила до закладу в рамках безоплатної допомоги, визначеної Угодою (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки

Відповідно до плану проведення районних методичних заходів  повідомляємо, що «Різдвяні педагогічні зустрічі» відбудуться 11.01.2017 року на базі Лисянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.Початок роботи секцій о 9 годині.

З 12 листопада по 17 грудня 2016 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Команда учнів нашої школи демонструвала свої знання з англійської мови, правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, інформатики.

Вітаємо з Різдвом Христовим!

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі,

Другий семестр 2016-2017 н.р. почнеться 16 січня 2017 року

1 січня 2017

Новорічне свято

День святого Петра Могили

125 років від дня народження Євгенії Юріївни Спаської (1892—1980), українського мистецтвознавця

105 років від дня народження Василя Йосиповича Хоменка (1912—1984), українського графіка