«Швидше! Вище! Сильніше!» Саме під таким девізом  пройшов Олімпійський урок, який за ініціативи Національного олімпійського комітету України, ось уже більше десяти років проводиться у школі на початку вересня. Урок організований у рамках проведення Олімпійського тижня. Мета цього тижня: сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я.

У цьому навчальному році Олімпійський тиждень припав на період з 11 вересня по 15 вересня.

Як уже повелося перший день розпочався лінійкою та виставкою малюнків, фоторобіт «Спорт у моєму житті». Далі були змагання з мін-футболу та волейболу. Найкращими тут виявилися учні 9 класу.

З особливим спортивним азартом, натхненням та запалом учні змагалися в перетягуванні канату та підтягуванні на перекладині. Найкращими на перекладині були учні 9 класу: Астюкевич Владислав (І місце), Олександренко Владислав (ІІ місце) та учень 7 класу Микитенко Юрій ( ІІІ місце).

Для учнів початкових класів пройшли «Веселі старти».

Тиждень пройшов вдало. Діти отримали масу позитивних емоцій. Найспритніші, найвитриваліші та найактивніші  були нагороджені грамотами.