16 листопада - Міжнародний день толерантності

Сьогодні, 16 листопада, відзначається дуже важливе та незвичне свято — Міжнародний день толерантності.

Його запровадили у 1995 році рішенням ЮНЕСКО. Саме цей рік ООН присвятила терпимості. Тоді ж заснували премію імені Маданжита Сінгха. ЇЇ присуджують за активну діяльність 

Також 1995 року ухвалили декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей. Згідно з текстом декларації, толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння усіх культур та форм самовираження.

Цей день нагадує всім людям про те, що таким явищам як насильство, релігійне переслідування не місце в сучасному світі. Кожен з нас повинен підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та миру.

   Шістнадцятого листопада 2017 року, вже традиційно, наш навчальний заклад приєднався до відзначення цієї події. Учні 8 класу разом із класним керівником Івлєвою О.В. підготували цікаву розповідь про історію виникнення Дня толерантності. Вони загострили увагу слухачів на значущості толерантної поведінки під час взаємодії з іншими людьми, продемонстрували як ставлення до самого себе пов’язане з толерантністю до інших.

   Восьмикласники закликали усіх присутніх підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування.

  Учні усі разом переглянули мультиплікаційний фільм про толерантне ставлення один до одного, а після обговорення відбувся квест, переможцями у якому були учні 7 класу.

   Укінці всі разом оздобили «Дерево терпимості» та посмакували солодощами.