21 листопада 2017 року в Журжинецькому НВК відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та  у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  Заходи в школі відбувалися  під  загальною назвою «Нескорена та  незламна Україна».

Для учнів 5-9 класів день розпочався класними виховними години на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити». Для учнів 7-9 класів було організовано перегляд  документального фільму «Революція гідності. Спецпроект ICTV».

Учителі початкової школи  провели  хвилинки пам’яті. Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Як підсумок - діти виготовили паперових журавликів як символ любові до України та намалювали малюнки на тему: «Моя країна – Україна!».

О 12 годині дня весь колектив нашого навчального закладу приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, присвяченої борцям за волю України.

Цього дня у коридорі школи була розгорнута фотовиставка «Революція Гідності. Як це було», яка діятиме до кінця листопада.

Шкільна бібліотека підготувала книжкову експозицію «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Під кінець дня  для учнів 5-9 класів пройшов воркшоп «Україна – країна нескорених».  Працюючи в групах, учні обговорювали та аналізували фотознімки із серії «Небесна сотня» та «Зима, що нас змінила», які були представлені на виставці; малювали свій власний символ гідності та свободи; висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні….»; оформляли разом з учнями початкових класів загальне панно «Україна – територія гідності та свободи».

У закладі панувала атмосфера піднесеності, гордості за свою країну та її народ. Тож, підсумком дня став флешмоб зі  спільного виконання  Гімну України

Перейдіть за посиланням "Шкільні свята" у розділі меню "Фотогалерея" і Ви побачите фотозвіт.