З 6 по 10 листопада у закладі проходив тиждень української мови та літератури. У його рамках проведено багато цікавих пізнавальних та розважальних заходів.

Найбільш насиченим було 9 листопада. Це був особливий день. Саме цього дня проходив шкільний етап  XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс проводився з метою виявлення творчо обдарованих дітей, знавців української мови; розвитку їх потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня освіти та мовної культури. У конкурсі взяли участь 27 учнів. З них учнів 3-4 класів – 14, 5-9 класів - 13 учнів.

Переможцями стали: I місце – Юрченко Сніжана, учениця 8 класу  (учитель Терещук Т.В.); Лустенко Ольга, учениця 9 класу (учитель Бабенко Т.О.); II місце – Левченко Ірина, учениця 7 класу (учитель Терещук Т.В.); III місце – Терещенко Дмитро, учень 6 класу (учитель Терещук Т.В.); Славич Діана, учениця 8 класу (учитель Терещук Т.В.). Серед учнів початкових класів найкраще написала роботу учениця 4 класу Затокова Анна (учитель Лісова О.М.).    

Також цього дня українці всього світу писали в черговий раз Всеукраїнський диктант національної єдності. Тож, і нашим учням і вчителям було запропоновано написати диктант. До цього заходу долучилося багато вчителів та учнів 5-9 класів. Цього дня пройшов флешмоб «Вишиванко, моя вишиванко».

Зацікавив учнів і випуск шкільної газети на тему: «Мова – життєдайне джерело». З допомогою бібліотекаря школи було розгорнуто виставку літератури «Моя велична українська мова».

Чи не найбільше учням сподобалася гра, яку підготували та провели вчителі української мови та літератури Терещук Т.В. та Бабенко Т.О. за підтримки колег. Гра-квест «Подорож у країну Мовознавства» була дуже цікавою, адже діти не лише виконували завдання, відшукуючи їх у різних класах, а й вчились працювати в колективі та спритно орієнтуватись в ситуаціях, поданих їм. Кожен клас отримав грамоту за участь, а 7 клас – клас-переможець, ще й солодкий приз. На завершення квесту діти отримали повітряні кульки з веселими побажаннями всередині. Пробивши ці кульки, учні з радістю визбирували побажання і потім зачитували.

Усі підсумки та нагородження переможців конкурсу імені Петра Яцика проходили на виховній годині з нагоди святкування Дня української писемності, яка носила назву:  «Як парость виноградної лози плекайте мову». У її підготовці та проведенні брали участь учні 5-9 класів. Діти читали вірші, співали та танцювали.