30 квітня 2018 року в смт.Лисянці, відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться уже багато років поспіль і щороку збирає велику кількість активістів шкільного життя, які з повагою ставляться до професії пожежного, вивчають історію пожежно-рятувальної служби, знають правила безпечної поведінки, вміють організвано діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та можуть поділитися своїми знаннями з іншими.

   Цьогоріч учасників дійства гостинно приймав Лисянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія". Тут зібралися агітбригади із вісімнадцяти навчальних закладів. Упродовж  п’яти годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями і чарівними посмішками хлопців і дівчат.

   Журжинецький навчально-виховний комплекс  представляла команда «ЖАР» (Журжинські Активні Рятувальники), у складі: Берестової Вікторії, Лісової Світлани, Левченко Ірини, Назаренка Олексія, Шпильової Марії та Безносенко Аліни. Наші рятувальники не пасли задніх, а достойно представили заклад, продемонструвавши свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи.

   Юні пожежники приготували «Візитку» своєї команди, показували «Домашнє завдання» та демонстрували «Відеоролик».

   У конкурсі «Візитка» команда представляла дружину, знайомлячи глядачів із членами команди, її творчими можливостями, а також діяльністю з профілактичної роботи, яка проводилася протягом року.

   Конкурс «Домашнє завдання» є найулюбленішим як для вболівальників, так і для журі. Його цьогорічна тематика - «Правила безпеки знаєм, всіх навколо їх навчаєм!!!»  Тож, учасники демонстрували свої здібності – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Та мета виступу одна: правила безпеки треба знати і пам’ятати, а в разі біди слід телефонувати до працівників ДСНС за номером «101». 

   На жаль, команда «ЖАР» першості не здобула, але, на думку команди, важливі не стільки результати, скільки та практика, яку діти отримали під час змагань. Команда рішуче налаштована на перемогу у наступному році.