Крім веселих календарних свят, які ми святкуємо із задоволенням, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо нас.

1 грудня 2017 року в усьому світі відзначався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиція відзначати цей день була покладена 1-го грудня 1988 року закликом до розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД та соціальної терпимості, який пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх держав.  

Щорічно у  Всесвітній день боротьби зі СНІДом говорять про те, яку загрозу існуванню людства несе ця страшна епідемія, скільки людських життів скалічила і забрала  чума ХХІ століття.

ВІЛ-інфекція це проблема не лише медична. Більшість людей могли б уникнути цієї страшної хвороби, якби більше знали про саме захворювання та методи боротьби з ним. Тому так важливо говорити про боротьбу зі СНІДом і приділяти увагу тим, хто, нажаль, не уникнув зустрічі з цією недугою.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став щорічною подією в нашому закладі.

Цього дня учні та вчителі нашої школи активно брали участь у всіх заходах присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. 

Усі учасники навчального процесу (учні, вчителі, працівники), за бажанням, долучилися до традиційної акції «Червона стрічка» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться  боротися  з цією недугою.

Для учнів молодших класів було проведене заняття з елементами гри «Я на захисті свого організму», на якому учні в ігровій формі ознайомилися з тим, як хвороба, потрапляючи в людський організм, руйнує та знищує його. На знак розуміння та співпереживання діти виготовили червону стрічку, створили «Карту співчуття» та переглянули мультиплікаційний фільм для закріплення набутих знань.

Для учнів середніх класів був проведений виховний захід «СНІД – загроза XXI століття». На ньому учні дізналися об’єктивну інформацію про ВІЛ та СНІД, отримали інформаційну підтримку у питаннях здорового способу життя,  практичні поради щодо поведінки в ситуаціях ризику та вчилися толерантному ставленню до ВІЛ- інфікованих людей.

Наше сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІДу  всього суспільства. Адже, лише разом, спільними зусиллями, ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.