Кожен з нас в житті може зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не соромно і сумно було оглянутися назад. А для цього необхідно бути всебічно розвиненою людиною. Саме таку людину виховуємо ми в своїй Школі сприяння здоров’ю, одним з пріоритетних напрямків якої є екологічне виховання.

   Саме з любові до рідного краю починається патріотизм. Знання історії свого роду, народних звичаїв виховує у дітей почуття відповідальності за майбутнє. У школі ми вчимо дітей бути добрими, чесними, милосердними, любити і берегти свій рідний край. І це робота не одного дня.

   Традиційно у школі проводяться виховні екологічні заходи «Милосердя», «День зустрічі птахів», «День Землі», «День довкілля», на яких не лише закликаємо всіх до екологічної культури та етики, а й активно працюємо над збереженням природи рідного краю.

   З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану села, в межах тижня екології,  було проведено екологічний марафон «Чиста вулиця», під час якого учні школи з учителями пройшли по центральних вулицях села і визбирали сміття, яке ще й сортували для подальшої переробки.

   У пришкільному парку до Дня довкілля було закладено бузкову алею, на честь односельчан, які є учасниками АТО.

   Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивний майданчик, шкільний парк. Висаджено багаторічні кущі та квіти на шкільних клумбах. У процесі озеленення території брали участь учні 1-9 класів, педагогічний колектив та техперсонал школи.

    Учні, за підтримки батьків, взяли участь в акції «Пташина хатка»: було виготовлено та вивішено шпаківні в шкільному саду.

   З метою охорони ранньоквітучих рослин проведено акцію ”Первоцвіти”, під час якої учні відшуковували інформацію про перші квіти весни, легенди, народні оповідки про них, створювали стінгазети про збереження первоцвітів.

   Мета вчителів школи – виховати екологічно свідомих громадян України, які в майбутньому зможуть екологічно масштабно мислити і зможуть покращити природне середовище

   Робота природо-екологічного напрямку не стоїть на місці, тому є надія, що ми врятуємо Землю від екологічних катастроф.