Щорічно навесні шкільна бібліотека нашого навчального закладу долучається до участі у Всеукраїнському тижні дитячої та юнацької книги. Цей тиждень, який пов’язаний з книгою, залишається найпопулярнішим серед учнів. Він із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.

   Перший день тижня був присвячений книзі та бібліотеці. Бібліотекарем Пасіченко Н.В.  була організована виставка-конкурс стінгазет: «Книга – друг на все життя».

   Для кращого вивчення запитів та інтересів юних читачів було проведено анкетування для учнів 3-4 класів. Проаналізувавши відповіді дітей стало відомо, що шкільна бібліотека допомагає читачам розширити свій кругозір, отримати цікаву інформацію та підготуватися до уроків. Найбільший інтерес у дітей викликають казки українських та зарубіжних письменників, книги пригодницького та фантастичного жанрів.

   Протягом тижня проводилася акція «Подаруй бібліотеці українську книгу», яка об’єднала небайдужих. Учень 1 класу Рисак Роман та учениця 6 класу Рисак Ольга подарували книгозбірні свої книги, які вже прочитали та якими захотіли поділитися з іншими.

   Учні початкової школи взяли активну участь у виставці-конкурсі малюнків «Мій улюблений казковий герой», а учні першого класу розфарбували та написали назви улюблених казок  українського народу.

   Світлого весняного дня, 21 березня, весь світ відзначає Всесвітній День поезії. День, коли земля вже прокинулася від зимової скутості,  весна набирає силу, а душа проситься в політ.  Цього дня  учні 5-9 класів активно включилися у поетичні перегони «Хай поезія лунає».

   У ході заходу діти на зупинці «Поетична» декламували твори відомих світових поетів; за допомогою жестів та міміки на зупинці «Театральна» намагалися відгадати прислів’я та приказки про книгу;  на зупинці «Виставкова» учні намагалися знайти книги з творами українських та зарубіжних поетів та прочитати уривок з вірша. Фінальною зупинкою стала «Художня», де учасники перегонів за певний проміжок часу створювали та презентували свої  картини до відомих творів українського генія поезії Т.Г. Шевченка.

   Наступного дня для учнів початкових класів були проведені голосні читання твору Г.Вдовиченко «36 і 6 котів», де діти мали змогу послухати цікаві уривки з даного твору та обговорити його.

   У рамках тижня працювала книжкова лікарня, де діти дарували книгам друге життя.

   Тиждень був насиченим, цікавим, жвавим. Усі учасники навчального процесу отримали задоволення.