Сьогоднішній день у нашій школі пройшов під знаком України. 21 листопада наша держава відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Цьогоріч це було вп’яте. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом дня відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему: «Україна – країна нескорених», «21 листопада – День гідності та свободи», «Україна – свобода і незалежність», тематична виставка літератури «Наш дух не зламати, свободу не вбити», перегляд відеосюжетів на тему: «Революція Гідності», скарбниця крилатих висловів відомих людей про свободу, гідність та незалежність. Ці заходи були спрямовані на те, щоб допомогти дітям зрозуміти значення власної гідності, необхідності боротися за неї. Діти прийшли до висновку, що свобода – це найцінніше, що є в людини.

На перерві пройшов флеш-моб «Жовто-блакитний – наш колір!». Усім бажаючим наносили на обличчя жовто-блакитні малюнки українського прапора, серця тощо. 
Учні початкових класів оформляли колективне панно «Моя країна – Україна».