Кір в Україні: симптоми небезпечної хвороби та його профілактика

  Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Кір зафіксували у кількох регіонах України, зокрема, в Одеській, Львівській області та Києві.

  Кір – небезпечне вірусне захворювання. Саме ця інфекція є однією із основних причин дитячої смертності у світі.

  Як можна заразитись кором?

  Вивчення таблиці множення, знання якої даються дітям дуже нелегко, розпочинається у 2-му класі. Доводити, що таблицю множення потрібно знати обов’язково, мабуть, не потрібно. Вона  стане в нагоді протягом усього життя.

  Для того, щоб дитині вдалося це зробити якомога швидше, у цьому їй повинні допомогти батьки. Психологи рекомендують батькам не просто контролювати виконання сином або донькою домашніх завдань, а й допомагати їм у навчанні.Проте, це не означає, що потрібно вирішувати задачки замість свого учня. Допомога полягає у тренуванні уваги, пам’яті, логіки та мислення.

  Виконання домашніх завдань — щоденний обов’язок учнів шкільного віку. Щоб ця справа не перетворилася на тортури для дитини і для вас, дотримуйте правил, наведених нижче, що дадуть змогу позбутися стресу та спростити формування нових навичок.

  Будьте поруч

  У перші шкільні роки ваша присутність поряд з дитиною під час виконання домашніх завдань обов’язкова. Це не тільки моральна підтримка — ви допомагаєте дитині сформувати навичку самостійного виконання завдань. Правильно розпланувати час та зусилля — складна навичка, що формується роками, і навіть не всі дорослі нею володіють.

На зміну «Синім китам» прийшла суїцидальна «Червона сова»

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

ДЕТАЛІ:
Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник.

Спочатку все починається невинно - спілкування в соцмережах, нові друзі і знайомі. Але часто, навіть не усвідомлюючи небезпеки, дитина стає жертвою сексуального насильства!