- Перегляди: 436

Кількість святкових та неробочих днів регулюється статтею 73 Кодексу законів про працю України. Офіційними неробочими днями в країні є державні та релігійні свята.
У 2018 році на українців чекають наступні святкові вихідні:
1 січня – Новий рік;
7 січня - Різдво Христове;
- Перегляди: 407

Сім навчальних зон, які повинні бути в кожному класі
При підготовці до нового навчального року потрібно враховувати безліч речей. Дуже часто часу вистачає лише на те, щоб переглянути календарний план, стандарти, нові закони, продумати тестування, але пропонуємо подумати й про те, як організувати клас – розставити парти, розвісити дошки оголошень і систематизувати матеріали.
Ви можете поєднати ці, здавалось би, різні компоненти в систему семи навчальних зон. Пропонуємо такі зони: Відкриттів, Новин, Матеріалів, Комунікативна і Тематична Зони, Зона Вчителя і Зона Тиші. Це допоможе вам створити певну систему, що заощадить ваш час і підтримуватиме порядок у класі з першого ж дня.
- Перегляди: 408

Професія вчителя потребує постійного вдосконалення своєї особистості як фахівця, підвищення професійної компетентності та неперервного вдосконалення якостей своєї особистості.
За словами Сухомлинського "...немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як учителі". А творчість же – "це діяльність, результатом якої є щось якісно нове, неповторне, оригінальне і навіть суспільно-унікальне".
- Перегляди: 425

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
- Перегляди: 710

Пам’ять про жахливі події Голодомору 1932-1933 років й досі жива для цілого українського народу. На якомусь генетичному рівні ми, ті, що народилися уже в мирні часи, в новому столітті, відчуваємо біль та тривогу, печаль наших предків, розділяємо їхню долю. І це ще раз доводить, що національність, духовна спорідненість українців позачасова, вона не має просторових обмежень.
Наближаються чергові роковини Голодомору, який забрав мільйони невинних життів. Сама тема Голодомору є надзвичайно складною для розуміння, про неї дискутують історики, політологи, перші особи держави. І навіть вони не спроможні знайти консенсусу.
- Перегляди: 570

Успішно спланований день - гарний настрій увечері
ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ТАКЕ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ? НІ, ТОДІ ОЗНАЙОМТЕСЬ…
Що казати як ви і самі все знаєте – робочий день педагога – це педради, зошити і конспекти, батьківські збори, і це поза, власне, навчальним процесом, а ще потрібно встигнути приділити час кожній дитині. І ось ви знову йдете додому із “домашнім завданням”, готуєтеся весь вечір на завтра, а ваші рідні розуміють, що читання книжки доведеться відкласти і на вечерю буде те, що й учора. Знайома картина? Насправді вихід є. Це тайм-менеджмент!
- Перегляди: 562

7 простих способів зробити кожен урок цікавим та корисним
Вже не існує тієї школи, де діти, сидячи рівно і склавши руки, чемно слухають суворого вчителя. Сучасні школярі хочуть комунікації, розмови з педагогом, якого воліють сприймати радше як порадника, а не як строгого критика. Змінився і підхід до навчання – учням не цікаво 45 хвилин слухати теорію, тому вони все частіше знаходять більш цікаві заняття у своїх гаджетах, не звертаючи уваги на вчителя. Як зробити так, щоб на кожному Вашому уроці діти не нудьгували? Для вас підготовлено сім основних порад.