Щороку всі школярі мають проходити медичний огляд (згідно із сумісним наказом МОЗ та МОН України від 16.08.2010 р. №682). Це стосується як першокласників, які вперше йдуть до школи, так і інших школярів.

 МОЗ України надало роз’яснення щодо проходження медогляду під час дії карантину з метою запобігання поширенню COVID-19. Не зважаючи на дію карантинних обмежень і рекомендації МОЗ не відвідувати заклади охорони здоров'я без нагальної потреби, станом на сьогодні вимогу про обов’язковий медогляд школярів не скасували, строки і обсяг медогляду не змінили.

 Важливим є те, що до 1 вересня 2020 року всі учні школи  у супроводі батьків або осіб, які їх замінюють, мають відвідати медичний заклад і пройти профілактичне обстеження.

 Шановні батьки! Наполегливо рекомендуємо вам бути присутніми під час таких оглядів, адже інформація про стан здоров’я дитини та рекомендації щодо його покращення, почуті особисто вами безпосередньо від лікаря, допоможуть зняти цілу низку запитань у процесі їх виконання.

 Для успішного проходження медичного обстеження у центральній районній лікарні вам потрібно звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра, з яким підписана декларація. Зауважимо, що учні 1 та 5 класів проходять поглиблений медичний огляд, а учням 2,3,4,6,7,8 та 9 класів потрібно здати  аналізи і пройти обстеження у педіатра та стоматолога

 Після проходження щорічного профілактичного огляду ви маєте отримати довідку форми 086/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». «Медична карта дитини» (форма № 026/о), яку раніше вимагали, більше не потрібна. Цю форму МОЗ України скасувало у березні 2018 року.

 Результати медичного огляду дійсні упродовж року.

 Звертаємо УВАГУ, що перед поїздкою до центральної районної лікарні ви повинні з'явитися до місцевих ФАПів у селах Журжинці та Петрівська Гута. Медпраціники проведуть свої обстеження, щоб заощадити час для проходження медичного огляду у ЦРЛ.

«Години школяра» у фельдшерсько-акушерському пункті с. Журжинці, призначені на понеділок 10.08.2020 року для учнів 1-5 класів та на вівторок 11.08.2020 року -  для учнів 6-9 класів; у Петрівській Гуті – на вівторок 11.08.2020 року.