"Козацькому роду - нема переводу"- під таким девізом пройшло свято Покрови у нашій дошкільній групі «Сонечко». Це свято для українців національне, бо на 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День Козацтва та дуже молоде - День захисника Вітчизни. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

У сиву ж давнину це свято було найважливішим і шанованим для козаків.

Цього дня у війську запорізькому відбувалися вибори нового отамана та посвята малих козачат, які претендували на високе і горде звання «Козак». Тож,  і на наших хлоп’ят чекали випробування. А зібралися подивитися на це дійство і татусі, і матусі, і братики із сестричками та й інші члени великої шкільної родини. Малята порадували гостей тим, що пройшли всі випробування, проявили неабияку сміливість, спритність, кмітливість, артистизм! Вони довели,  що є гідними нащадками великих козаків. Впевненості дітям додавала підтримка їхніх батьків.

Свято пройшло весело і цікаво! Сподіваємося, що, юні козачата   шануватимуть нашу неньку Україну, берегтимуть козацьку честь і за жодних обставин не зрадять свою землю, свій народ.

Перейдіть за посиланням "Шкільні свята" у розділі меню "Фотогалерея" і Ви побачите фотозвіт.