Сьогоднішній навчальний день був незвичайний, не такий як завжди! Він був присвячений друзям нашим меншим. Сьогодні наша шкільна спільнота брала участь у встановленні національного рекорду України! А почалося все з того, що благодійний фонд «Happy Paw» («Щаслива лапа») вийшов з ініціативою провести у навчальних закладах 4 жовтня у Всесвітній день тварин Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» по всій нашій країні.

Ми подали заявку на участь у такому заході. Для того, щоб долучилися до встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня» та отримати сертифікат учасника встановлення рекорду потрібно було провести п’ять і більше «уроків доброти» в одній школі саме 4 жовтня 2018 року. Ми дотрималися умови і провели 9 уроків, зафіксували їх на фото та надіслали оргкомітету. Та головне - у кожного з нас цього дня був чудовий привід замислитись про гуманне ставлення до чотирилапих та зробити добру справу для тих, хто цього потребує найбільше. 

Дітям було дуже цікаво! Уроку було замало! Кожен намагався розповісти про свого домашнього улюбленця, про його вподобання та звички. Учениця ж 5 класу Затокова Аня випустила газету-колаж, присвячену своїм п'ятьом котикам! Учні початкових класів виготовили саморобки та намалювали малюнки. Враження неймовірні!

Захід проходив за підтримки Гуманістичного руху UAnimals та Міністерства освіти і науки України.

Зі свого боку хотілося б подякувати організаторам за ідею, за організацію уроку, за чудові матеріали, за можливість долучитися до активності, за спільний успіх!

Перейдіть за посиланням "Із шкільного життя" у розділі меню "Фотогалерея" і Ви побачите фотозвіт.