Осінь – чарівна пора, коли природа готується відпочити від буйства фарб та кольорів. Однак, навіть у цей період осінні квіти продовжують радувати нас своєю витонченістю і красою. Троянди, айстри, жоржини, майори, чорнобривці, морозець, повняки, відійшовши від літньої спеки, намагаються віддати усю свою силу на яскраве, рясне цвітіння. 
Мабуть, саме таке осіннє квіткове різнобарв’я наштовхнуло колись когось на думку влаштовувати у школі «свято квітів».  

У нашому навчальному закладі така традиція існує вже багато-багато років.

Хочеться відмітити, що ми не лише святкуємо, а й самі вирощуємо квіти на наших шкільних клумбах, починаючи з найперших весняних і закінчуючи морозостійкии.

Цього року діти за підтримки учителів зкомпонували яскраві букети та, віддаючи данину сьогоденню, доповнили їх екокомпозиціями із вторинної сировини.

Шкільне фойє було переповнене захопленими поглядами та позитивними емоціями. Діти дізналися багато нової цікавої інформації про квіткові рослини. Також, вони слухали легенди, співали пісень, читали вірші про квіти, розгадували загадки. А ще – ще вони розповідали про свої улюблені квіти, про квіти, які люблять їхні матусі та бабусі та про рослини, які квітують на домашніх клумбах.

Перейдіть за посиланням "Шкільні свята" у розділі меню "Фотогалерея" і Ви побачите фотозвіт.