13 листопада, весь прогресивний світ відзначав Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце, а японські вчені довели, що чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо.

Як би прикро це не звучало, але в сучасному світі високих технологій добра стає менше. Тож, ми, як маленька частина Всесвіту, вирішили не оминути цю подію та поділитися добром, у зручний для кожного спосіб. Ми дарували посмішки, дякували один одному, розповідали про свої добрі справи, поступалися місцем та чергою, намагалися бути ввічливими та вибачалися. Та найбільше, мабуть, усім сподобалося обійматися.

Цікаво цього дня пройшла велика перерва. Дівчатка із молодшої та старшої танцювальних груп під керівництвом учителя української мови та літератури, керівника танцювального гуртка Терещук Таміли Віталіївни вчили учнів та вчителів танцювати. Не секрет, що про це мріяла не одна людина. Танцювальний флешмоб наскільки захопив його учасників, що вони ставали до танцю кілька разів поспіль.

Учні ж 5 та 6 класів разом із практичним психологом школи Пасіченко Наталією Василівною розбиралися, що ж потрібно зробили, щоб з тебе починалося лише добро.

У той час, коли учні середніх та старших класів ще сиділи на уроках, дівчатка з 3 класу (Шелег Валерія та Лустенко Катя) готували до зими годівнички для птахів.

Приємно, що у нас такі щирі, добрі, ввічливі та ініціативні діти!

Пам’ятайте, що для добра немає обмеженого списку та часових рамок. Воно не вимірюється грошима. Творіть добро завжди і всюди! Адже робити його зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний.