16 листопада, як уже зазначалося раніше, у світі відзначався Міжнародний день толерантності. Саме поняття «толерантність» з’явилося не так уже й давно. Щодо значення самого слова, то толерантність – це протилежність ворожості, антипатії, ненависті; це терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.

Бути людяними, вміти слухати, сприймати та розуміти, пробачати та цінувати, підтримувати та поважати один одного, - саме цьому ми намагаємося навчати наших учнів.

Щороку наш навчальний заклад приєднується до світової спільноти та проводить заходи приурочені цьому дню. Так, цьогоріч учні початкових класів переглядали та обговорювали мультиплікаційний фільм про дружбу та толерантність, намагалися розібратися із таким поняттям, як «дружба», говорили про терпіння, добре ставлення не тільки до людей, а й до всього живого та трудилися над виготовленням колажу «Толерантність – це…». Діти були активними та взаємовічливими.

Для учнів 7 та 8 класів було організовано психологічний тренінг. Учні під керівництвом практичного психолога Пасіченко Н.В. з’ясовували, що ж таке «толерантність» у сучасному житті. У ході заняття учасники  визначали риси толерантної людини, намагалися розгадати емоційний стан один одного, створили асоціативний ряд та виготовили «Квітку толерантності». Таке заняття було спрямоване на засвоєння поняття «толерантність» та розвиток навичок невербального спілкування.

Та найбільше позитивних емоцій та захоплюючих вражень отримали діти під час проведення флешмоб-гри «Усі ми різні». Вона зібрала і високих, і низьких, і повненьких і худих, і зовсім маленьких, і майже найстарших. Це була гра-танець, яка поєднала тих, хто вміє добре танцювати і тих, хто на цьому зовсім не розуміється. Але головне те, що тут ніхто ні з кого не глузував, не насміхався, а просто веселився. Дякуємо Терещук Тамілі Віталіївні та дівчаткам із 8 класу за такий цікавий відпочинок. Це виглядало круто!!!