27 листопада 2018 року мільйони людей об’єдналися навколо добрих справ. Причина в тому, що сьогодні #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Цьогоріч Україна вперше долучилася до цієї акції. 
У Щедрий Вівторок люди різного віку, професій та статків роблять добрі справи. Добрі справи ми намагаємося творити не лише в цей день, але мова піде не про нас. Хочеться сказати про добрі справи стосовно нас. А ще зазначити, що вони не мають часових обмежень і творяться постійно, протягом усього року. 

Так, нещодавно, за сприяння народного депутата України Геннадія Борисовича Бобова проведено якісний ремонт спортивного залу та часткову заміну віконних блоків на металопластикові. Саме сьогодні для учнів 1 класу надійшла новенька п’ятиповерхнева дошка, придбана за кошти, виділені із депутатського фонду Мушієка Михайла Григоровича. Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до наших проблем та відчутну підтримку. 

/>

Також, сьогодні хочеться звернутися із словами подяки до людей, які допомагають існувати і розвиватися нашому навчальному закладу. А це – батьки, педагоги, обслуговуючий персонал, сільський голова, керівництво та працівники СТОВ «Злагода», депутати усіх рівнів, небайдужі громадяни села. Це усі, хто коли-небудь нам давав мудру пораду, співпрацював з нами, підтримував. 
Дякуємо всім за щедрість та велике добре серце, за турботу про дітей. Нехай доля буде до вас прихильною, а ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!