12 грудня у нашому закладі відбувся семінар вихователів дошкільних груп. До нас завітали гості із дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів району. Колеги Товкач Віти Володимирівни побували на інтегрованому занятті з розвитку мовлення. Тема, яку обговорювали дітлахи, актуальна: «Життя диких тварин узимку». У ході заняття дошкільнята дізнались багато цікавого про життя диких тварин у лісі взимку.

Діти активно висловлювалися, танцювали, рахували та виготовляли звірятам рукавички. Сподіваємося, що знання, які отримали вихованці, допоможуть їм бути чуйними та добрими до живої природи, бути її справжніми друзями. Завершилося заняття драматизацією української народної казки "Рукавичка". 

Друга ж частина заходу була присвячена нашим народним традиціям, адже все це відбувалося напередодні одного із головних свят народного календаря – Дня святого Андрія Первозванного. І як же тут без вечорниць?

Діти подарували гостям гарне свято! Малята співали пісень, жартували, займалися гаданнями та традиційним кусанням калити. Таким чином вони отримали знання про давні традиції цього свята. Товкач Віта Володимирівна і Логвінова Тетяна Миколаївна роблять все можливе, щоб ще змалечку прищепити дітям любов до рідної землі та шанобливе ставлення до її традицій.

І діти, й усі присутні отримали масу позитивних емоцій та приємний настрій.