Не встигли стихнути пісні та музики у дошкільнят, як тут на вечорниці шкільну громаду запросили дбайлива господиня, класовод 4 класу, Хом’як Оксана Валентинівна та учні початкових класів. Сьогодні 13 грудня, а це – особливий день. День, коли ми возвеличуємо та вшановуємо Андрія Первозванного. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі. 

Як і годиться, першими до оселі завітали дівчатка із дзвінкими піснями та сміхом, а згодом прийшли на гостини і хлопці, адже свято традиційно вважається парубочим. Оскільки у Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, то вони й влаштували переспівки та затято жартували над дівчатами. Розвеселили та додали настрою своїми жартівливими піснями гості з 8 класу - Левченко Іринка та Шпильова Марійка. Ще багато гарних українських пісень та жартів пролунало на святі. Поки дівчата з господинею накривали святковий стіл, хлопці переказували цікаві історії. 

Посиденьки на Андрія завершилися традиційним кусанням калити. Ця весела гра є основною на Андріївський вечір, а "пан Калетинський" та "пан Коцюбинський" незмінними її героями.
Було радісно і весело! Усім до вподоби прийшлися і калита, і вареники, якими щедро пригощали присутніх. 
Щиро дякуємо усім матусям за підтримку. Нехай не стомлюються ваші дбайливі руки!